تبلیغات
بازیکده - صدای نسل هشتم (قسمت دوم)

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

چهارشنبه 17 اسفند 1390-07:37 ب.ظدر ادامه بحث صدای نسل هشتم، به بررسی شایعات و اطلاعات منتشر شده پیرامون عرضه PlayStation بعدی می پردازیم.

PlayStation 4 در راه است. اگر شایعات درباره نسل بعدی کنسول Xbox بسیار زیاد است، اما اطلاعاتی موثق از نسل بعدی کنسول PS منتشر شده و این موضوع را برای همه روشن کرده که Sony در حال کار روی نسل بعدی PS است. در می سال 2011 خبرهایی منتشر شدند که بر اساس آن ها نسل بعدی کنسول PS در دست ساخت است. البته خود Sony به این موضوع اشاره می کند که کنسول PS3 هنوز راه زیادی را در پیش دارد و به این زودی ها خبری از نسل بعدی آن نخواهد بود.

چه زمانی؟

مدتی پیش خبری منتشر شده که بود که بر اساس آن Sony قصد داشت کنسول بعدی اش را در سال 2012 راهی بازار کند. این خبر از بخش تایوانی این کمپانی منتشر شده بود. همچنین به این موضوع اشاره شده بود که این کنسول دارای یک کنترلر حرکتی جدید خواهد بود. آیا Move 2 نیز در دست ساخت است؟ اما در ماه سپتامبر سال 2011 خبری منتشر شده که بر اساس آن کنسول PS4 در سال 2013 راهی بازار می شود. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این اخبار هنوز کاملاً مشخص نیستند و هنوز چیزی از تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

برنامه ها و بازی های این کنسول از هم اکنون در دست ساخت قرار دارند؟

بر اساس شایعات منتشر شده، کار ساخت بازی برای نسل بعدی کنسول PS4 از هم اکنون در دست ساخت است. منابع مختلف به این موضوع اشاره می کنند که استودیوهای Sony در حال ساخت بازی برای PS4 هستند. هنوز نام استودیو و بازی ای منتشر نشده است.

زمان معرفی: E3 سال 2012

شایعات زیادی منتشر شده اند که به این موضوع اشاره می کنند که Sony کنسول PS4 را در E3 سال 2012 معرفی خواهد کرد. همچنین کمپانی های Third Party نیز در حال حاضر مشغول ساخت بازی برای این کنسول هستند. آیا این کنسول بازی در 5 تا 7 ژوئن امسال معرفی می شود؟

نه، E3 سال 2012 زمان معرفی این کنسول نیست!

در CES سال 2012 آقای کاز هیرایی (Kaz Hirai) اعلام کرد که شایعه معرفی PS4 در E3 سال 2012 حقیقت ندارد و آن ها برنامه ای برای معرفی این کنسول در E3 ندارند. او اعلام کرد که فعلاً نیازی به عرضه یک کنسول جدید نیست.

Sony آخرین کمپانی خواهد بود

Sony اعلام کرد که آخرین کمپانی از جمع The Big Three خواهد بود که کنسول نسل بعدی اش را معرفی می کند. Nintendo در حال حاضر کنسولش را معرفی کرده و همه چیز به Microsoft بستگی دارد که چه زمانی کنسول جدیدش را معرفی کند.

PS4 در کار خواهد بود؟

در سال 2006 که کنسول PS3 راهی بازار شد، آنالیزورهای زیادی به این موضوع اشاره کردند که Sony پس از این کنسول به یک کمپانی نرم افزاری تبدیل خواهد شد. خود Sony مدتی پیش اعلام کرد که فعلاً نمی توانند کنسول PS4 را مجسم کنند. اکنون که هیرایی رئیس کمپانی Sony است و به یکی از 10 مرد برتر ژاپن در زمینه تکنولوژی تبدیل شده، آیا واقعاً کنسول PS4 در کار نخواهد بود؟ در سال 2006 هیرایی به این موضوع اشاره کرد که آن ها باید کم کم از زمینه سخت افزار به سمت نرم افزار پیش روند، اما در آن زمان او مقام کنونی را نداشت. حال که او قدرت زیادی دارد، آیا این کار را انجام می دهد؟

Naughty Dog آماده به کار، چه چیزی را خواهد ساخت؟

به تازگی استودیوی های Santa Monica و بخش California استودیوی Naughty Dog لیست کاری جدیدی منتشر کرده اند که نشان می دهد آن ها در حال ساخت بازی برای نسل بعدی هستند. Naughty Dog در حال ساخت بازی The Last of Us برای PS3 است، اما در کنار این عنوان کار ساخت یک بازی برای PS4 را نیز شروع کرده است.

PS4 از تکنولوژی های AMD استفاده می کند؟

یکی از اعضای سابق AMD به این موضوع اشاره کرده که PS4 با پردازنده های AMD ساخته می شود. این در حالیست که PS3 با پردازنده های NVIDIA ساخته شد.

تاریخ آخرین ویرایش:- -
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >