تبلیغات
بازیکده - پرواز آهنین

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

جمعه 12 اسفند 1390-12:19 ب.ظجنگ جهانی دوم، نه تنها یکی از تأثیرگذارترین رخدادهای تاریخ به حساب می آید، بلکه در صنعت بازی های کامپیوتری نیز به یک منبع الهام بزرگ تبدیل شده است. نبردهای هوایی در آن زمان، حال و هوای دیگری داشتند و همین موضوع باعث شده تا این لحظه بازی های زیادی را در سبک پرواز در زمان جنگ جهانی دوم مشاهده کنیم. یکی از جدیدترین عنوان هایی که در این سبک قرار است راهی بازار شود، Birds of Steel نام دارد. بازی ای که قصد دارد شما را وارد مبارزه های هوایی کند که بیشتر به یک جنگ تن به تن شباهت دارد. در این بازی در نقش اسکادران 463 استرالیا قرار می گیرید که به قسمت بزرگی از نیروهای هوایی انگلیس تبدیل شده بودند و کارهای زیادی را در طول جنگ جهانی دوم انجام داده بودند.

لازم به ذکر است که در اسکادران 463 استرالیا یکی از بزرگترین هواپیماهای بمب افکن آن زمان نیز حضور داشته است. در این بازی به عملیاتی می روید که در سال 1944 در Dortmund-Ems Canal شکل گرفت. در این بازی با یکی از بزرگترین رخدادهای جنگ جهانی دوم مواجه خواهید شد و اطلاعات بسیار زیادی در ارتباط با آن بدست می آورید. این بازی توسط استودیوی بازیسازی Gaijin Entertainment در دست ساخت است. این استودیو اعلام کرده محیط هایی که در این بازی مشاهده می کنید، دقیقاً از روی مکان های حقیقی شبیه سازی شده که این عملیات در آن به وقوع پیوسته است. تیم سازنده، عکس های زیادی را از محیطی که بازی در آن رخ می دهد، تهیه کرده و به همین دلیل توانسته اند شبیه سازی خوبی را در بازی انجام دهند.

این استودیو از نقشه های آن زمان نیز استفاده کرده تا محیط ها را بسیار بهتر طراحی کند. بر اساس گفته های تیم سازنده، شباهت های محیط بازی به مکان های واقعی باعث می شود که حس اصلی عملیات و استراتژی پشت آن به بازیکنان منتقل شود. شبیه سازی خوبی که در این بازی صورت گرفته، باعث شده تا محیط های بازی در ارتفاعات کم نیز بسیار عالی به نظر برسند. در کنار این موضوع، در این عنوان 3 حالت دوربین جدید برای به تصویر کشیدن Cockpit خلق شده است. محیط های بازی اصلاً سرسری طراحی نشده اند و کافی است که به مواضع زمینی نزدیک شوید تا این موضوع را احساس کنید. این بازی را می توان به نوعی دنباله ای بر بازی IL-2 Sturmovik: Birds of Prey دانست.

خیلی ها هنوز بر این باور هستند کهIL-2  هنوز یکی از بهترین بازی های شبیه سازی پرواز در این نسل به حساب می آید. در Birds of Steel با قابلیت های جدیدی روبرو خواهید شد. در این بازی با مأموریت های تاریخی متعددی مواجه می شوید که بخش مهمی از قسمت داستانی بازی را تشکیل داده اند. همچنین قسمت های Co-op و چندنفره نیز در بازی طراحی شده اند که در آن ها می توانید این بازی را با دوستانتان تجربه کنید. بیش از 100 هواپیمای مختلف در بازی طراحی شده تا بیشترین لذت پرواز با هواپیماهای قدیمی به بازیکنان منتقل شود.

در کنار این 100 هواپیما، هواپیماهای دیگری نیز در بازی قرار دارند که به صورت پاداش برای بازیکنان آزاد می شوند. در این عنوان با مراحلی مواجه می شوید که می توان آن ها را به نوعی Forza of Flight نامید! در این بازی با هواپیماهای آنتیکی مواجه می شوید که هرگز نمی توانید آن ها را از نزدیک مشاهده کنید. این بازی از درجه سختی خاص خودش برخوردار است. کنترل بازی به شکل بسیار خوبی طراحی شده تا بازیکنان بتوانند به راحتی بازی را تحت کنترل خودشان داشته باشند. البته باید به این موضوع اشاره کرد که در درجه سختی های بالاتر، کنترل هواپیما ها سخت تر و واقعی تر می شود تا اوج هیجان به بازیکنان منتقل شود. در این بازی می توانید مهارت پرواز خودتان در دنیای بازی های کامپیوتری را با چالش مواجه کنید.

تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 12 اسفند 1390 12:22 ب.ظ
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >