تبلیغات
بازیکده - تجارت برای پیروزی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

پنجشنبه 11 اسفند 1390-11:32 ق.ظتوپ ها را آتش کنید تا بتوانید در بازی Port Royal 3 کشتی های دشمنان را از بین ببرید. اما تمام بازی مربوط به این موضوع نمی شود و قسمت های هیجان انگیزتری نیز در بازی وجود دارند. اطمینان داشته باشید که در این بازی می توانید به کشتی های نیروهای دشمن حمله کنید تا بندر شما را رها کنند یا با دزدان دریایی برای انجام برخی فعالیت ها متحد شوید. می توانید پیمان هایی با دزدان دریایی ببندید و با همکاری آن ها برخی از پادشاهان را نابود کنید. همچنین می توانید از کلونی های مختلف بازرسی کنید و به آن ها پیشنهاد تجارت بدهید. در همین زمان نیز می توانید منابع مختلفی که بدست می آورید را به فروش برسانید تا پول کسب کنید.

اکثر ما در زندگی تلاش می کنیم که افرادی صادق و خوبی باشیم. برخی از بازی ها مانند Port Royal 3 با در نظر گرفتن این موضوع می خواهند شما را وارد بازی ای بسیار جذاب کنند. PR3 بازیکنان را به دریای کارائیب می برد و قلمرویی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را بسیار بزرگ و قدرتمند کنید. در این بازی می توانید با انگلیسی ها، فرانسوی ها و یا اسپانیایی ها متحد شوید، یا می توانید به شکل مستقل قلمروی خود را مدیریت کنید. توپ های نظامی در این بازی راه حل خوبی برای از بین بردن دشمنان خواهند بود، اما این کار تأثیر منفی ای بر فعالیت های تجاری شما می گذارد. در PR3 با دو بخش داستانی مواجه خواهید شد. یک قسمت ماجراجویی که روی نبرد و اکشن تمرکز دارد و قسمت تجارتی که در آن به فعالیت های تجاری تمرکز خاصی شده است.

در هر دو قسمت، بازی به شما کمک می کند که با دنیای پیچیده اش آشنا شوید و آن را درک کنید. هر دوی این قسمت ها به شما اجازه می دهند که کارهای مختلفی را انجام دهید. در این بازی با اتفاقات مختلفی مواجه خواهید شد. اگر یک تاجر باشید، دزدان دریایی به شما حمله می کنند و یک ماجرای جالب را در نوع خودش تجربه خواهید کرد. در هر دوی این قسمت ها می توانید مناطق مختلف را فتح کنید، چرا که در هر دو بخش المان های نظامی وجود دارند. تنها تفاوت اینجاست که در یکی، المان های نظامی بیشتر از دیگری دیده می شود. اگر شما بازی Side Meier’s Pirates را تجربه کرده باشید، با روند این عنوان آشنایی خواهید داشت.

مبارزه های این بازی دارای امکان Auto-Resolved هستند، اما چون همیشه پیروزی و شکست در دستان شماست، بهتر است که این قسمت ها را خودتان کنترل کنید. در صحنه های اکشن، با نبردهایی مواجه می شوید که صدها کشتی مختلف در آن ها دیده می شوند. همین مسئله باعث می شود که کنترل بازیکنان روی قسمت های نظامی، یک برگ برنده مهم به حساب بیاید. شما کنترل مستقیمی روی کشتی هایتان خواهید داشت و چند نوع سلاح و مهمات مختلف نیز در اختیار دارید. زمانی که وارد فضای این بازی می شوید، جادوی Port Royal 3 را درک می کنید. هر کشتی دارای توپ های خاص خودش است و از قدرت متفاوتی برخوردار است. کنترل شما روی کشتی ها باعث می شود که آن ها را بهتر مدیریت کنید و تعداد کمتری از آن ها را در نبردها از دست بدهید.

قوانین مختلفی در این نوع مبارزات حکمفرما هستند که حتماً باید آن ها را رعایت کنید. دقت کردن به آن ها باعث می شود که بتوانید به راحتی شرایط یک مبارزه را به نفع خود تغییر دهید. شرایط منطقه ای نیز در این بازی بسیار مهم است. در زمانی که کشتی های شما در بندر یک شهر لنگر می اندازند، می توایند نمای کاملاً 3Dای را از یک شهر مشاهده کنید. می توانید شهرهایی که در اختیار دارید را آبادتر کنید. البته این موضوع به وضعیت مردم مربوط است. بازی PR3 قرار است برای کنسول ها و PC راهی بازار شود. تیم سازنده به این موضوع اشاره می کنند که آن ها از بازی Civilization: Revolution الهامات زیادی گرفته اند. همچنین سازندگان این عنوان انتخاب های زیادی در بازی قرار داده اند که بازیکنان به وسیله آن ها می توانند بسیاری از قسمت های بازی را به صورت خودکار مدیریت کنند. البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که بازیکنان می توانند قسمت های خودکار را غیر فعال کنند تا بتوانند روی کوچکترین قسمت های بازی نیز نظارت داشته باشند.
تاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 11 اسفند 1390 11:39 ق.ظ
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >