تبلیغات
بازیکده - معنای واقعی جنگ

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

سه شنبه 27 تیر 1391-01:38 ب.ظدر زمانی که مبحث جنگ در بازی های کامپیوتری تنها به سلاح در دست گرفتن و دیالوگ های حماسی تبدیل شده، وجود بازی هایی مانند ARMA III بیش از پیش احساس می شود. همانند نسخه های قبلی، این بازی دوباره یک شبیه ساز جنگ است که بازیکنان در آن خود را پشت سنگرهای مختلف یا وسایل نقلیه نظامی می بینند. زمین تنها جایی نیست که بازیکنان در این بازی روی آن حرکت می کنند. شما می توانید از هلیکوپتر بپرید و از آسمان به منطقه مورد نظر فرود بیایید. می توانید از دریا عبور کنید و با تجهیزات قواصی به هدف برسید. حتی می توانید خلبان یک هلیکوپتر یا یک زیردریایی باشید.

استودیوی بازیسازی Bohemia Interactive در این بازی قصد دارد یک Interface بسیار تمیز را پیش روی بازیکنان قرار دهد که هوش مصنوعی قوی در پشت آن قرار گرفته و می تواند یک تجربه فوق العاده را به همراه داشته باشد. در این بازی نمی توانید صداگذاری را نادیده بگیرید. یکی از قسمت های خوب این بازی مربوط به همین قسمت می شود و در کنار گرافیک خوب، نمایشی جالب را به همراه می آورد. سازندگان، موتور بازی را تقویت کرده اند تا در این نسخه شاهد گرافیک بهتری باشیم. در نسخه های قبلی این سری از بازی ها گرافیک نه چندان خوب، یکی از قسمت های منفی بازی به حساب می آمد، اما به نظر می رسد که ARMA III یکی از واقعی ترین عنوان هایی باشد که این سری به خودش دیده است.

در ARMA III انیمیشن ها به شکل بهتری طراحی شده اند و حرکت سربازها بهتر به نظر می رسد. البته این بازی درباره گرافیک نیست. این بازی یک فضاسازی خوب را هم پیش روی شما قرار می دهد. اگر در یک وسیله نقلیه باشید، می توانید نور خورشید را ببینید که در بالای سر شما می تابد و یا اگر در یک هلکوپتر باشید، می توانید محیط های بزرگ بازی را که در پایین پای شما قرار دارند، مشاهده کنید. حرکت علف ها به شکل خوبی شبیه سازی شده اند و نورپردازی به شکل بهتری روی محیط تأثیر می گذارد. این مسائل باعث شده اند که احساس کنید دقیقاً در این بازی قرار دارید. برخی از مراحل بازی در شب رخ می دهند و در این حالت بازیکنان می توانند خودشان را در تاریکی پنهان کنند تا آسیب بیشتری نبینند. باید به صورت نشسته راه بروید، سر و صدای زیاد نکنید و مسیر درست را بروید تا اینکه بتوانید به مقصد برسید. در این بازی دشمنان از آسیب پذیری بازیکنان سوء استفاده می کنند.

شما باید در محیط های بسیار بزرگ جان سالم به در ببرید و در شب با استفاده از دوربین های دید در شب محیط بازی را خوب بررسی کنید. باید از ورود به محیط های بازی خودداری کنید. در این محیط ها دشمن به سرعت شما را شناساسیی خواهد کرد. البته استودیوی سازنده بازی نیز به این موضوع اشاره کرده که آن ها قصد دارند بازی به شکلی باشد که بتوان آن را بازی کرد و تنها آن را برای بازیکنان حرفه ای نساخته است. اگر شما هم از طرفداران سری ARMA هستید، نباید از این بازی بترسید. ARMA III قرار نیست یک Call of Duty باشد. این بازی تماماً شامل چیزهایی است که در محیط مشاهده می کنید و به شما کمک می کنند بازی را پیش ببرید. دوردست ها در این بازی بسیار مهم هستند. دشمن می تواند از راه های بسیار دور شما را مورد هدف قرار دهد. همچنین این بازی این قابلیت را دارد که شخصی سازی های زیادی در آن انجام دهید. ARMA III قرار است در سال 2013 راهی بازار شود و به نظر می رسد که استودیوی Bohemia یک بازی جنگی خوب در دست ساخت دارد.

تاریخ آخرین ویرایش:- -
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >